Bezpečná ochrana rozbitných předmětů

Při přemisťování nebo stěhování různě velkých předmětů, je velice důežitá jejich ochrana proti rozbití nebo mechanickému poškození. Obzvláště při stěhování předmětů vysoké hodnoty, jako jsou různé umělecké předměty – obrazy, kusy starožitného nábytku, sochy nebo drobné starožitnosti – je třba dbát zvýšené opatrnosti při jejich transportu a manipulaci s nimi.

 

Jak tedy nejlépe ochránit křehké a vzácné předměty proti poškození?

 

Základní ochrana i větších předmětů spočívá v obalení daného předmětu vhodným obalem. Většinou se používají obaly za papíru, jako je balící papír nebo různé lepenky. Daleko lepší odolnost ale získáme, pokud použijeme bublinkovou folii. Tato speciálně vyvinutá folie má na sobě bublinky naplněné vzduchem. Ty pak tvoří mechanickou zábranu proti poškození. Bublinková folie má jestě jednu výraznou výhodu – je velice lehká. Poměr bublinkové folie mezi její hmotností a odolností proti mechanickému poškození je naprosti jedinečný. Nic odolnějšího než je bublinková folie zatím neexistuje.

 

Bublinková folie se většonou dodává ve větších rolích. V těchto rolích existují různé šířky a délky bublinkové folie, vybrat si můžete z opravdu široké nabídky.

 

Bublinkové obálky

 

Pro balení drobných až malých předmětů a pro jejich zasílání poštou ne spedicí je vhodná bublinková obálka. I tyto bublinkové obálky existují v řadě velikostních variant. V bublinkové obálce není problém zasílat i větší a těžší předměty. Díky vysoké pevnosti dokáže i drobná bublinková obálka bezpečně ochránit téměř jakýkoli předmět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..