Dřevěná plastika podle vaší fantazie

drevena-plastika

Dřevěné plastiky motorovou pilou jsou naprosto skvělým a originálním dárkem pro každého. Pokud právě nevíte, jaký dárek máte vymyslet na Vánoce, k narozeninám nebo k vašemu výročí, těžko najdete originálnější dárek. Plastiky jasně vítězí, identický kousek totiž neexistuje. Dřevo vede moji pilu a pokaždé vznikne jedinečný kus. Pro každou příležitost se hodí právě dřevěná plastika, která je perfektním originálním předmětem, ať už jde o ztvárněná zvířata, lidské hlavy, siluety, pohádkové postavy, dopravní prostředky, sportovní předměty, oblíbené jsou sochy Moai, vodníka nebo anděla….

Kompletní fotogalerie

Dřevěná plastika do interiéru i exteriéru

Vyrobím vám přímo na míru, cokoliv vás napadne. Dám fyzický tvar vašim snům, vaši fantazii převedu do dřevěné podoby a jak je známo, fantazii se meze nekladou. Rozhodněte se sami, zda chcete sochu vyrobenou motorovou pilou s ponechaným hrubším povrchem, kde vynikne struktura přírodního dřeva, vhodnou k umístění na zahradu. Můžete mít ale i verzi, která je velmi pečlivě zbroušená do hladka a vhodná spíše do vašeho interiéru. Na sochy určené pro interiér je použito déle vysoušené dřevo vhodné pro náročnější zpracování. Výsledek pak ale rozhodně stojí za to.

Dřevěná plastika má své kouzlo

Popouští uzdu vaší fantazii a dodá osobitý vzhled každému interiéru i exteriéru. Je vhodným doplňkem nejen do zahrad, parků, atrií a zimních zahrad. Dokáže ozvláštnit komerční plochy, auly i podloubí. Jedinečný vzhled dodá všem prostorám i zákoutím. Stačí, když naznačíte, jaký má mít plastika vyrobená přímo pro vás na míru tvar, velikost i charakter. Může navozovat atmosféru společnosti, pro kterou bude určena, může se v ní zrcadlit předmět vašeho podnikání. Dřevěná plastika může i obsáhnout specifiku vaší rodinné pohody a odrážet krásné vzpomínky na příjemné chvíle vašeho života.

A co můžete udělat pro získání dřevěné plastiky? Stačí vyplnit poptávkový formulář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..