Socha anděla jako strážce vašich životů

Dřevěné sochy, obvzláště sochy anděla,  jsou originální dekorací pro váš dům, terasu i zahradu. Jsou současným moderním doplňkem a výborně doplní jakýkoliv interiér i exteriér. Dáváte-li přednost přírodnímu hrubšímu vzhledu, oceníte zejména zahradní dekorace, které jsou vyrobené převážně pomocí motorové pily bez dalšího opracování. Jsou určeny zejména pro venkovní použití a svým zpracováním zapadají do rázu volné přírody. Anděla jemnějšího a hladšího vzhledu využijete spíše v interiéru.

Kompletní fotogalerie

Elegantní a krásné i na dotek

Možná vás překvapí, kolik krásy a jemnosti mohou vyzařovat výrobky vyřezávané pomocí drsného nástroje, jakým je motorová pila. Interiérové dekorace a sochy pak dotvářím řezbářskými dláty, vyhlazením a zbroušením jejich povrchu. Výsledkem je pak velmi krásný do detailu propracovaný vzhled všech soch. Inspiraci mi dává příroda, různé druhy zvířat, ale i lidé samotní.

Zahradní sochy v podobě anděla

Zahradní socha anděla dodá majestátnost místu, kam jej umístíte. Bude strážcem vaší zahrady, bdít nad vašimi všedními dny a ochrání váš spánek. Anděl je symbolem čistoty a víry v život samotný. Žene vás vpřed a dodává vám pocit bezpečí a jistoty. Vnese do vašich životů kouzlo lásky a přátelství. Pokud se objeví trable a těžké chvíle, oddejte se dotyku andělských křídel a načerpejte energii z vůně dřeva. Tento přírodní materiál má obrovskou sílu.

K výrobě dřevěných soch mám genetické předpoklady. V naší rodině se truhlařina dědí z generace na generaci. Pradědeček Jaroslav Kodytek byl vyučený řezbář a truhlář. Kromě výroby nábytku a oken velmi rád vyřezával také paroží. Jeho syn stejného jména byl bytovým architektem a spousta jeho výrobků je známá dodnes. Děda Oldřich Sibera se věnoval výrobě suvenýrů, vypaloval obrázky na dřevě i korku a často je překresloval ze skutečných fotografií, takže byly dokonalé. Můj otec Miloš Sibera pěstuje svou lásku ke dřevu po celý život. K práci s voňavým dřevem jsem se tedy dostal i já. Dřevěné výrobky a zahradní sochy jsou mým velkým koníčkem už od dětství.

Dřevěnou sochu anděla můžete mít i vy! Stačí vyplnit poptávkový formulář…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..