Sochy a rok 2017 – malá bilance

Právě skončil rok 2017 – všichni bilancují uplynulý rok a já si dovolím také. Na tomto místě bych rád poděkoval především vám – mým zákazníkům – za všechny zakázky, které jsem měl v uplynulém roce příležitost realizovat. Naučil jsem se spoustu nových věcí. Kompletně změnil způsob povrchové úpravy dřevěných soch.

Nejvíce děkuji za vaše zpětné pozitivní ohlasy. Velmi mi pomáhají v další práci, pohánějí mé vize a inspiraci.

Pro zahradní sochy byl rok 2017 více než úspěšný

Z pohledu výroby zahradních soch, to byl rok více než úspěšný. Kdybych nechal trochu povídat čísla, řekly by na mně, že proti předchozímu roku jsem dokázal vyrobit o 20 % více soch. Dařilo se mi více zákazníky přesvědčovat, že tvrdší a kvalitnější dřevo (dub nebo alespoň modřín) má obrovský smysl a sochy na zahradě daleko více vydrží. Je zde skvělý poměr cena/výkon. Dubové dřevo je dražší, vydrží ale násobně více.

K mé radosti a jako potvrzení, že jdu správnou cestou je i to, že se mi stále více zákazníků vrací. Několik má ode mně 3 i 5 kousků na své zahrádce. Někteří z nich vidí kladné reakce návštěv a objednají si sochu i pro své známé.

Všem velice děkuji za podněty, kreativní nápady a vůbec za spolupráci. Mrzí mně, že nemohu všechny zahradní sochy předat osobně a posílám je PPLkou. Radost v očích při osobním setkání je totiž více než nabíjející a inspirující.

Někdy se zákazníci z radosti neudrží a krom požadovaných peněz přidají i něco osobnějšího od domácích koláčů, přes konzervu guláše, sazenici stromku až po lahvované rozradostňovadla. Když pak načnu takovou lahev, hned si vzpomenu – ta je za koně, slivovička za kočku, zasazený stromek na zahrádce mi pokaždé připomene paní jak plakala, když jsem ji dovezl jejího pejska (v dřevěné podobě).

Ještě jednou moc děkuji a těším se na další zakázky a výzvy 🙂
Radim Sibera
A pokud patříte k těm, kteří ještě žádnou sochu nemají, zkuste mrknout do fotogalerie pro inspiraci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..