Zahradní sochy, které mají duši

zahradni-sochy

Pokud máte motorovou pilu spojenou se statnými dřevorubci kácejícími ještě statnější stromy a nedovedete si představit, že pomocí tohoto nástroje, ze kterého jde přirozený respekt, nemůže vzniknout nic jiného, nenechte se zmást.

Motorová pila se dá využít mnohem kreativnějším způsobem. Tvořím s její pomocí originální interiérové a exteriérové sochy (hlavně sochy na zahradu) nejen pro vlastní potěšení, ale i pro radost vám. Svou inspiraci čerpám nejčastěji z přírody a ze světa zvířat. Tyto motivy si pak najdou své specifické místo na terase, zahradě, v parku nebo na dětském hřišti. Každá socha má své kouzlo. K nejoblíbenějším patří sochy Moai, anděla, vodníka a další…

Zahradní sochy na zakázku

Zahradní sochy vyrábím v mnoha variantách a každá z nich je originál. Každý kus dřeva je jedinečný a dřevo mě samo navede do konečné podoby. Sochy vyrábím na zakázku přesně podle vašich přání. Pokud vás zajímají sochy na zahradu, jste tu opravdu správně! Třeba se necháte inspirovat ve fotogalerii pro vlastní zakázku.

Vyměňte své porcelánové trpaslíky za zahradní sochy lahodící jak oku, tak i duši. Dřevo má obrovskou sílu a moc. Dotváří pocit domova, útulnosti a bezpečí. Stále více jsou v oblibě přírodní materiály jako právě dřevo nebo kámen. Dokáží krásně splynout s přírodou. Nejčastěji si lidé objednávají na zahradu sochy zvířat, veselé za účelem co nejvíce potěšit. Každá má svůj styl. Velmi často vyrábím dřevěné sochy motorovou pilou.

Kompletní fotogalerie

Zahradní sochy pro školky a dětská hřiště

Vyrábím i funkční sochy pro školky a dětská hřiště. Oblíbené lavičky v podobě hada, sedátka jako ovečky, na kterých děti mohou jezdit a další sochy zvířat. Děti mají bohatou fantazii a dotyk dřeva milují. Pořiďte si i vy svého strážce zahrady a udělejte radost sobě, svým dětem i svým blízkým.

Pokud jsme totiž obklopeni krásnými věcmi, naše podvědomí je mnohem šťastnější!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..