Dřevěné sochy motorovou pilou

drevene-sochy-motorovou-pilou-2Dřevěná socha je velmi originální a hlavně luxusní dárek. Takovou asi nic nezkazíte. Místo nepotřebných lapačů prachu si najdou vždy své unikátní místo. Jestliže chcete kohokoliv opravdu překvapit a potěšit, určitě se hodí pěkná socha. Jde o památku, která je nejen krásná, ale i zcela unikátní. Můžete si být jisti, že nenajdete identický kousek. Každý kus dřeva je naprosto odlišný a proto vždy kupujete naprostý originál.

Dřevěné sochy motorovou pilou vyrobené na zakázku

Máte-li v hlavě originální nápad, který chcete nechat přenést do dřeva, ale nemáte na to vlastní sílu, nabízím své ruce jako nástroj vaší fantazie. Spolu tak můžeme vytvořit naprosto jedinečné dílo. Nebráním se zcela žádnému námětu a ani velikosti. Můžete mi zaslat obrázek a já vyrobím tuto dekoraci přímo na míru. Pokud spíše hledáte inspiraci, můžeme si rovnou projít fotografie již mnou realizovaných výtvorů. Nejčastěji vyrábím dřevěné sochy právě motorovou pilou.

Kompletní fotogalerie

Sochy a jejich specifikace

Zkuste dát svým zahradám, terasám i domům zcela nový vzhled. Zahradní sochy motorovou pilou mohou mít celou řadu specifikací. Jakmile se rozhodnete, jakou dekoraci si představujete, je třeba před realizací ujasnit vaši představu. Nejprve po zadání zakázky proběhne mezi námi komunikace a vzájemně si ujasníme všechny detaily. Dohodneme se na přesných rozměrech hotového díla i na typu dřeva.

Velmi rád používám modřín. Je mnohem tvrdší než smrk a projeví se to pak i na životnosti sochy. Používám ale samozřejmě i jiné dřeviny. Vše tedy spolu probereme včetně povrchové úpravy dřeva. Na celkový vzhled nabízím různé druhy ošetření a nátěrů zejména proti působení nepříznivých vnějších vlivů. Ty se odlišují podle umístění zahradní sochy a zda bude určena pro interiér nebo exteriér. Sochy pro vnitřní použití jsou více vybroušené a dřevěné sochy venkovní musí mít kvalitnější lazuru zejména s vyšší odpudivostí proti vodě. Před počátkem díla proběhne i cenová kalkulace, která se pak již během procesu výroby nezmění.

Vaší fantazii lze dát i fyzický tvar. Vyzkoušejte!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..