Moji sloni pro štěstí na TV Prima

sloni-pro-stesti-bannerSloni pro štěstí mají dlouholetou tradici. Slon je jedním z těch nejstarších zvířecích symbolů a to nejen v Číně. Je symbolem hluboké moudrosti, velkých znalostí, mocné síly, štěstí a také dlouhověkosti. Díky tomu se dostal třeba i do tradice Feng šuej. Jeho zvednutý chobot symbolizuje postup vzhůru ve všech oblastech života.

Sloni a další strážci zahrad

Slon nás svou silou ochrání, pečuje o domov a přináší nám štěstí. Věříme, že slon s chobotem nahoru vítá všechny nové příležitosti v našem životě a pokud má slon chobot dolu symbolizuje tak dlouhověkost. Pokud jej umístíte na západní stranu vašeho domu či pozemku, bude přinášet štěstí celé vaší rodině.

Sloni jsou milující stvoření, v ložnice vedle postele, symbolizují plodnost a lásku. Štěstí přináší i našim dětem v dětském pokoji. Pro zlepšení intelektuálních schopností a ochrany naší práce si jej dejte i do pracovny. Pokud vás zajímají zahraní sochy a třeba i sloni, podívejte se na zahradní sochy. Třeba si rovnou vyberete.

Dražba slonů pro nemocné děti

Na podzim v roce 2014 mě oslovila paní Anna Strnadová, předsedkyně správní rady o.p.s. Život dětem, zda bych vytvořil 6 ks dřevěných slonů, které budou předány známým umělcům k jejich dokončení. Známé osobnosti pak slony vydraží na Aukru a výtěžek z dražby jde na pomoc vážně nemocným dětem, které jsou v domácí péči rodičů.

Zakázka byla přijata a přispěl jsem i já na vážné nemocné děti částkou 30.000,- korun. Sloni byli předáni k dokončení Pavlu Šporclovi, Monice Absolonové, Petru Kolářovi, Michalu Davidovi,Tomáši Klusovi a Lucii Bílé.

V pavilonu šelem v pražské noční ZOO ve zbudovaném call centru byly sloni k dražení po celou dobu přenosu vystaveni. V přímém přenosu se usmívali na lidi u obrazovek oblíbené tváře TV Prima Laďka Něrgešová, Ondřej Sokol, Sandra Parmová, Jiří Dvořák, Alice Bendová, Igor Chmela, Markéta Hrubešová, Jiří Štěpnička, Tereza Kostková, Martin Kraus, Bára Kozáková, Vlasta Korec a mnoho dalších umělců, herců, moderátorů, zpěváků a známých osobností. Díky nim byla dražba velice úspěšná a celkem se podařilo vydražit 218 660,- korun. Sloni prostě přináší štěstí.

Pořiďte si i vy slona pro štěstí. Pokud i vy stále čekáte na své štěstí nebo o něj nechcete přijít, pořiďte si svého slona pro štěstí.

Zkuste si u mne objednat svého strážce příbytku a dejte tak své zahradě nebo obydlí osobitý ráz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..