Zahradní sochy zvířat

Vaši zahradu může zdobit například dřevěná socha v podobě originálních zvířat. Ať už si dáte pod strom kočku nebo psa, na terasu želvu či na dvorek ježka, sochy zvířat krásně do přírody zapadnou. Velmi vděčné jsou i sochy z ptačí říše v podobě moudré sovy, orla či ptáka Emu. Pokud se vám líbí jakýkoliv námět, vytvořím vám jej na míru. Mnoho z nás chce mít blízko svého domu kousek přírody, kterou bude mít na dosah. Při dokreslování celkové útulnosti domu a naší zahrady můžeme popustit uzdu své fantazii. Zvolení výrazných dekorativních prvků jako jsou dřevěné sochy zvířat, skvěle do krajiny zapadnou. V úhledném trávníku i na terase se budou krásně vyjímat.

Kompletní fotogalerie

Při výrobě zvířat se nechám inspirovat samotnou přírodou. Vyrábím je nejen na zahrady a terasy, ale i pro mateřské školky, na dětská hřiště, do zoologických zahrad anebo parků. Líbí se vám ježek, orel, želva, had, krokodýl, pták, liška, motýl, ryba nebo žába? To není problém, pokud chcete, mohu vám takové sochy vyrobit na zakázku. Vymyslíme spolu, jak mají  vypadat nebo je vyrobím podle vašeho návrhu. Pošlete třeba fotky vašich domácích mazlíčků. Hřejivý dotek a vůně dřeva má obrovskou sílu. Neváhejte mě proto kontaktovat. Budu se snažit vytvořit přesně takovou dekoraci, která na vaši zahradu, dvorek, atrium či terasu přímo zapadne.

Zahradní zvířata pro radost dětí

Zahradní dřevěné sochy motorovou pilou v podobě zvířat udělají radost vám, vašim blízkým i vašim dětem. Dokáží vykouzlit na tvářích úsměv a vytvořit tu správnou náladu. Dřevěné sochy nemusí být pouze ve tvaru zvířat a figurální. Dokonalou a velmi efektní dekoraci vám vytvoří i abstraktní sochy. Velmi oblíbené jsou sochy Moai. Zahradní dekorace navodí velmi příjemnou atmosféru. Záleží na vás, jakou si zvolíte zahradní dekoraci přímo do své zahrady. Vyřezávané dřevěné sochy v podobě dřevěné kočky či psa, nebo v jiných podobách vytváří právě to, čemu se říká útulný domov, pocit bezpečí a klidu. Ať už ve vaší zahradě bude slon, krokodýl, vodník, či ježek, vždy budou zahradní sochy velmi vkusným doplňkem.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..