Originální dřevěné lavičky

Už jsem měl příležitost realizovat desítky zakázek dřevěných výrobků, na kterých se dalo sedět a byly tedy použitelné jako dřevěná lavička. K nejoblíbenějším patří lavičky ve tvaru jezevčíka a s hlavou kočky. Asi nejdelší lavičku jsem vyráběl ve tvaru hada.

Mám zkušenost, že lavičky s hlavou zvířete milují dospělí a především děti. Věřím, že na každé zahradě se najde kousek místa k odpočinku, tak proč si nedopřát něco speciálního, na míru vytvořeného, pro radost na pohled i dětem? Věřte, že takovou dřevěnou lavičku si užijete a bude ji obdivovat i každá návštěva.

Délka zahradní lavičky

V mém podání nehraje délka žádnou roli. Vyráběl jsem už minizáležitosti pro jedno dítko i lavičku pro celou třídu jedné mateřské školky i lavičku, která „obkroužila“ celé ohniště. Viz foto.

Na této stránce budu pro vaši inspiraci shromažďovat všechny obrázky výrobků, které se dají využít jako originální dřevěná lavička – originální proto, protože takovou stejnou zaručeně nikdo jiný nevlastní – to je dáno použitým nápadem, tvarem a strukturou dřeva a samozřejmě i povrchovou úpravou.

Nechte se inspirovat a poptejte tu ideální pro vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..