Moai – sochy s nádechem tajemna

moai-sochy

Dřevěné sochy tvořené podle známých soch Moai mají úžasný nádech tajemna. Jsou  to krásné a velké monolitické kamenné sochy různě roztroušené na Velikonočním ostrově. Jejich světoznámé vysoké placaté obličeje mají respekt budící vzhled. Přestože některé jsou známé pouze jako hlavy, mají krk, ramena, ruce a tělo, které jsou dnes zasypané v zemi. Intenzivně se pátrá, co toto slovo skutečně znamená a vznik i účel soch obklopuje hodně teorií. Stále se ještě přemýšlí, jak se Moai sochy obtížně a nákladně vyráběly a také dopravovaly do vzdálených poloh od místa výroby a kde se na ně bral materiál…

Kompletní fotogalerie

Zahradní sochy Moai

Moai-sochy představují jeden z divů světa a řadí se mezi největší záhady, které se lidstvu doposud nepodařilo vysvětlit. Dnes ale můžete mít tyto záhadné a majestátní sochy i ve své vlastní zahradě. Vyberte si předlohu a nechte si vyrobit jednu z nejzáhadnějších soch světa přímo na míru. Sochy Moai mohou mít různé rozměry, které lze přizpůsobit velikosti zahrady, terasy či atria, kam budou umístěny. Budou zcela originální, vedené vašimi požadavky a strukturou zvoleného dřeva. Všem budoucím zahradám dodají na tajemnosti, která díky záhadě Velikonočních ostrovů nedá mnohým badatelům spát. Vytvořte si originální zahradu a utvořte z ní místo, které si každý vryje do paměti.

Dřevěné sochy motorovou pilou jako originální dárek s vůní přírody

Dřevěné zahradní sochy je originální dárek s vůní přírody. Mám opravdu rád své povolání, kterým je práce se dřevem. Moje výrobky ozvláštnily mnohé kouty různých zahrad. Zaměstnání je mým koníčkem a mám velké štěstí, že se mu mohu věnovat. Práce se dřevem mně bavila a naplňovala už v dětství. Vyřezával jsem figurky zvířátek a obdarovával jimi příbuzné a známé. Láska ke dřevu mě tedy provází celý můj život. Nejčastěji vyrábím sochy motorovou pilou.

Mějte svou osobní sochu Moai na zahradě i vy! Vyzkoušejte moji službu, zadejte poptávku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..