Nůžkové stany 3 x 3 m – ideální pro rodinné pikniky

Je to skvělá alternativa k nákladným dřevěným altánům a pergolám. Nůžkové stany 3 x 3 m – ideální pro relaxaci v přírodě. Co se těchto výrobků týče, mohou být použity jako pevné konstrukce po celou sezónu, mobilní stany využijete pro krátký odpočinek v přírodě, pikniky a turistické výlety. Díky speciálnímu systému spojovacích prvků je dosaženo u konstrukce maximální mobility, a stability. Nůžkové stany jsou oblíbené pro jednoduchý systém, kdy je rozložíte jediným pohybem, je třeba poznamenat, že nabízíme vysokou kvalitu použitých materiálů. Veškeré naše zboží je vyrobeno podle evropských norem a standardů. U některých výrobků je konstrukce vyrobena z ocelových trubek s tloušťkou stěny menší než 1,2 mm, což umožňuje, že výrobky vydrží i silný vítr (až 8 m / s).

Nůžkové stany 3 x 3 m – pevnost a odolnost

Tkanina použitá pro stany, po dokončení pokaždé prochází přísnou kontrolou pevnosti a odolnosti proti vodě. K dispozici je široká škála barev. Oxford hustoty polyesterové tkaniny 135 g / m2, 230 g / m2. Hustota má vliv především na trvanlivost. Mimochodem, pokud máte staré nůžkové stany 3 x 3 m, tkanina je opotřebovaná, ale konstrukce je v dobrém stavu, lze si objednat nový plášť.  Existují firmy, které dokážou zcela napodobit nejen tvar, ale také všechny upevňovací prvky.  Ovšem to je aktuální u větších stanů. Ke každému nůžkovému stanu se dají přikoupit náhradní díly. V letních dnech u bazénu oceníte moskytiéru. Síť je připojena k rámu a může plně nahradit nebo doplnit boční stěnu.

Nůžkové stany 3 x 3 m s dvířky na zip

V případě potřeby stan s bočními stěnami – mohou být provedeny v jakémkoli uspořádání, stejně jako v kombinaci s okny, což může být ze strany moskytiérou nebo průhledného PVC fólie. Ta bývá pevná nebo vyjímatelná a má mechanismus pro otevírání a zavírání s pojistným ventilem.

Více o stanech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..