Párty stany 3 x 3 m! Jaký druh vybrat?

Párty stany 3 x 3 m lze rozdělit na otevřené, částečně otevřené a uzavřené. Nejjednodušší z těchto struktur je samozřejmě první. Poskytují dobrou cirkulaci vzduchu, a v menší míře ochrání uživatele před deštěm. Stan s uzavřenými zdmi nám skvěle poslouží v chladných dnech za špatného počasí. Zlatá střední cesta jsou polootevřené párty stany 3 x 3 m. Takové druhy nabízejí dobrou ochranu a jsou vzdušné. V mnoha modelech dostupných na trhu, můžete nainstalovat nebo demontovat stěnu, v závislosti na potřebách a vkusu.

Párty stany 3 x 3 m slouží i jako garáž

Párty stany 3 x 3 m jsou velmi praktické a skvěle poslouží i jako mobilní garáž nebo dočasné skladiště pro různé věci, které nemáte kde narychlo uskladnit před deštěm. Nejedna hospodyňka používá tento výrobek na sušení prádla. Párty stany mají povětšinu tvar čtverce nebo obdélníku. Jsou specifickým typem a mohou mít délku až 7 – 8 m a více. Je pravidlem, že taková konstrukce je používán sporadicky, jen pro výjimečné události jako narozeniny, svatby nebo pro firemní, sportovní a kulturní akce.

Párty stany 3 x 3 m – základní parametry

Při výběru modelu v první řadě budete muset přemýšlet o optimální velikosti. Pro rodinu je naprosto dostatečná konstrukce o rozměrech 3 x 3 m. Pro větší skupiny je nutné pořídit párty stan, alespoň 3,5 – 4m (nebo více). Při pořádání firemních akcí jsou efektivní obdélníkové stany a pavilony (například 3 x 6 m). A komfort při používání vám zajistí stany s výškou 2,2 – 2,5 m.

Párty stany 3 x 3 m – výběr materiálů

Materiál stanu musí být odolný proti poškození, dešti a UV záření. Co stojí za kontrolu, zda je látka napnutá na rámu a vodotěsná. Na čem záleží, je hmotnost materiálu – to ovlivňuje jeho odolnost. Dobré rodinné párty stany 3 x 3 m by měly mít parametry hmotnosti 110 g / m 2.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..